نتایج جستجو برای عبارت :

دل نقاش

ترکیبش چه زیباست!سایه و روشنچه کس خبر دارد از دل این نقاش؟با تمام وجودش می کشد آنآری سایه و روشندرختی در آن دور دست هاتک درخت نقاش مادر هم دوید سفید و سیاه....دریاچه ای زیبامرداب است انگار؟!چه کس خبر دارد از دل این نقاش؟با تمام وجودش می کشد آن...لبریز از چه چیزی است نقاش؟یا تهی از چه هست آن؟چه کس خبر دارد از دل این نقاش؟کس نداند این راز..........
اینم از نقاشی امروز ما ، چه لذتی داره طرح کشیدن

طرحی از یک نقّاش در گوشه ی اتاق، یا یک باغ. اما به درد پاره کردن میخورد. نقّاش بنده ی جا نیست. جا در ذهن اوست. بین خطوطی که از هر چه دیده برداشته و روی بوم آورده. همین است نقشش شبیه هیچ نقشی در بیرون نیست ولی انگار همیشه بوده و خواهد بود.
طرحی از یک نقّاش می نویسم. گوشه ی یک آتلیه ی کوچک در اتاقکی که پنجره هایش رو به مغرب است و بعد از تابستان میشود کوره . نقاش عرق میریزد، کولر کوچک پشت پنجره مثل دونده ایی که به نفس نفس افتاده لخ لخ میکند.نقاش روبروی ب
نقاش ساختمان
نقاش ساختمان  ماهر باید در تایم تعیین شده در محل مشتری حضور یابد و بتواند درخواست های مشتری را به بهترین شکل اجرا کند.
نقاش ساختمان باید از مواد و ابزار با کیفیت استفاده کنند تا طول عمر کارش زیاد و با کیفیت باشد.
نقاش ساختمان تهران نقاش ساختمان روزمزد نقاشی ساختمان در کرج نقاشی ساختمان مدرن آموزش نقاشی ساختمان قیمت نقاشی ساختمان سال 97 عکس نقاشی ساختمان نقاش ساختمان سیار
برای درخواست خدمات از نقاش ساختمانی شما میتوانید از چندی
Shirazart.blog.ir 
*( در زبان فرانسه به معنی " نقاش صنف") در نظام صنفی فرانسه سده ی هجدهم ، به فردی که مسئول نقاشی ، طلا کاری ، برجسته کاری و مفصل بندی محصولی است که یک مبل ساز ساخته است می گویند .( به چنین شخصی هرگز طلا کاری فلزی سفارش داده نمی شود ) 
و
1-نقاش ماهر باید خوش قول باشد و در اسرع وقت سر کار خود حضور یابد.
2-نقاش ساختمان باید دارای پروانه کسب باشد
3-اطلاعات به روز از انواع رنگ ها و علم ترکیب انواع رنگ
4-رنگی که مد نظر مشتری می باشد با بهترین کیفیت درست کند.
5-آگاهی کافی در مورد اینکه چه رنگی برای چه قسمتی از خانه و یا محل کار متناسب می باشد.
6-یک نقاش ماهر نظافت منزل را برای شما سخت نمی‌کند یعنی هنگام شروع تا پایان کار از ریختن هرگونه لکه و مواد اضافی برروی زمین، سقف‌ها دیوارها جلوگیر
shirazart.blog.ir 
** ابداع کننده ی مکتب اصفهان ، رضا عباسی نقاش برجسته ی دوره ی صفوی بوده است .
** توجه رضا عباسی به انسان، بیشتر از فضای اطراف اوست .فضا سازی ساده ، خطوط منحنی و دلپذیر، استفاده از حداقل رنگ ، ساخت و ساز ماهرانه ی خز لباسها و ظرافت در طراحی موی سر و ریش مردان ، شیوه ی خاص نقاشیهای رضا عباسی است ." درویش جوان با چوبدستی " اثر رضا عباسی است .
اینجا رو کلیک کنیداز ویژگیهای خوب این سه پایه این است که یک چهار پایه رو زمین قرار دارد که به پایداری سه پایه کمک میکن و نقاش میتواند تا زاویه ۴۵ درجه نیزستونهای عمودی پایه بوم را تغییر بدهد.شما میتوانید ستون وسط که متحرک است را تا ارتفاع ۲/۵متر بالا ببرید تا با مهار بوم از بالا و ثابت بودن بوم ،نقاش به راحتی کار خود را انجام میدهد
خدا می بیند ...:‌✨﷽✨
مسخره کردن ظاهر دیگران ، یعنی مسخره کردن خدا (نعوذبالله)
❌به شخصی گفتند تو چقدر بدقیافه ای. لبخندی زد و گفت :از نقش ایراد می‌گیری یا از نقاش⁉️
هوَالَّذی یُصَوِّرُکُمْ فِی‌الْأَرْحامِ کَیْفَ یَشاءُ
☝️اوست که شما را در رحم ها [یِ مادران]به هر گونه که می خواهد تصویر می کند .آل‌عمران آیه ۶ 
✅یعنی مگه من داخل صورت ظاهریم حق انتخاب داشتم پس چرا به من گیر میدید.
✅بعضی وقتا اگر به بعضی از حرفهایمان دقت بکنیم خییلی بد برامو
نقّاش شعر باشم، با خامه خیالم،
سیمای دلکش تو در لوح جان کشیدم.
با آب و رنگ تازه چشمان آبیت را
در چشمه های صاف شعر روان کشیدم.
از مژّه های چشمم یک موقلم بسازم،
با صد خیال رنگین سازم رخت منقّش.
در عقل من نگنجد سیمای دلکش تو،
با خون دل کشیدم عکس ترا چه دلکش.
رخسار صبح سایت همرنگ صبح صادق،
در برگ گل کشیدم لبهای لاله رنگت.
رنگین کمان خورشید همرنگ کرتة تو،
نازکتر از نهال است این قامت قشنگت.
عکس رخت بجویم از چشم اختر شام،
دزدم ترا ز چشم هر سفله رو و بدنام
روزی یک نقاش مشهور در حال اتمام نقاشی اش بود...آن نقاشی به طور باور نکرنی زیبا بود وباید در مراسم ازدواج شاهزاده خانمی نشان داده میشد.
نقاش آنچنان غرق هیجان ناشی از نقاشی اش بود که نا خودآگاه درحالی نقاشی اش را تحسین میکرد چند قدم به عقب رفت.
هنگام ه عقب رفتن پشتش را نگاه نکرد.او آنقدر رفت تا اینکه فقط یک قدم تا لبه آن ساختمان بلند فاصله داشت.فقط با یک قدم بیشتر می توانست خودش را بکشد!
شخصی دید که نقاش چکار می کند ونزدیک بود فریاد بزند وبه او اخط
طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟
طراحی ریسپانسیو به سبکی از طراحی اطلاق می‌شود که در آن صفحات وبسایت متناسب با هر نمایشگری به نمایش درمی‌آید. مثلا در گوشی با اندازه نمایشگر گوشی سازگار بوده و در تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها با آنها سازگاری کامل دارند.
اگر دنبال یک قالب وبلاگ ریسپانسیو جدید برای وبلاگ بیان خود هستید به شما قالب‌های حرفه ای سایت نقاش را توصیه می‌کنیم. سایت نقاش ارائه کننده بهترین قالب‌های وبلاگ واکنشگرا برای سرویس‌های وبلاگی
مطالبی که در این پست ارائه می شوند مربوط به برنامه "درس هایی از قرآن" می باشد که در تاریخ 98/11/03 توسط آقای قرائتی بیان شده اند. متن کامل این جلسه از سایت مرکز فرهنگی درس هایی از قرآن qaraati.ir گرفته شده است و در صورت تمایل برای دانلود فایل ویدیویی یا صوتی این سخنرانی و همچنین شرکت در مسابقات این مرکز می توانید به سایت ذکر شده مراجعه فرمایید.

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم، بسم الله الرحمن الرحیمالحمدلله رب العالمین بعدد ما أحاط به علمه، الهی انطقنی
ژانر: درام، بیوگرافی
این فیلم به روزهای پایانی زندگی ونسان ونگوگ، نقاش معروف هلندی در شهر آرل فرانسه می‌پردازد و در پی رد کردن فرضیه‌ی «خودکشی» این نقاش است. عنوان فیلم برگرفته از نقاشی رنگ روغنی است که ونگوگ حدود دو ماه قبل از درگذشتش آن را کشیده بود. هر چند او در زمان حیاتش در گمنامی به سر می‌برد و در تمام طول عمرش تنها یکی از تابلوهایش را فروخت اما اکنون به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نقاشان قرن نوزدهم در جهان شناخته می‌شود. ونگوگ به بیم
تو هم می دانی نازلی که من این پای کوتاهم را خیلی دوست دارم. یک پای ناقص که بگذارد نقاش بشوی، خیلی بهتر است از دو تا پای سالمی که تو را ببرد دانشگاه افسری. من که نمی لنگم، می لنگم؟ فقط یک هوایی موقع راه رفتن شانه ی چپم زیادی می آید پایین. اگر یک‌جا بِایستم و تکان نخورم، هیچ‌کس نمی فهمد که علیلم و مادرزادی پایم کوتاه بوده است._________________یک شاهکار از محمدرضا شرفی خبوشان. همه ی کتاب ها که نباید جایزه ببرن که موندگار بشن، بعضی کتاب ها در گمنامی موندگا
نقاشی ساختمان
اگر قصد دارید ساختمان مسکونی یا مکان کاری خود را تغییر دهید میتوان گفت بهترین گزینه رنگ و روغن کردن آن فضا می باشد. چرا که با نقاشی ساختمان میتوانید کمترین دردسر را داشته باشید ودر نتیجه یک دکور کاملا متفاوت را برای فضای مورد نظر خود داشته باشید. در این میان انتخاب یک تیم نقاشی ساختمان حرفه ای میتواند بهترین شانس را برای شما داشته باشد.
نقاش ساختمان حرفه ای
انتخاب یک نقاش ساختمان حرفه ای میتواند 90 درصد کار شما را جلو برده با
امروز کل شهرو گشتیم تا مقوا اشتنباخ اصل پیدا کنیم.یا نداشتن یا اونی که داشتن اصل نبود!!!جالب اینجاست که استادمون میگفت تو چه جوری رو قبلیا کشیدی!چون اصلا بافت نداره!خیلییییی نامردییییین ،من نمیتونم طراحی کنم در حال حاضر!:(((((((مخاطب نقاش نداریم اینجا؟
امروز کل شهرو گشتیم تا مقوا اشتنباخ اصل پیدا کنیم.یا نداشتن یا اونی که داشتن اصل نبود!!!جالب اینجاست که استادمون میگفت تو چه جوری رو قبلیا کشیدی!چون اصلا بافت نداره!خیلییییی نامردییییین ،من نمیتونم طراحی کنم در حال حاضر!:(((((((مخاطب نقاش نداریم اینجا؟
کتاب شور زندگی
کتاب شور زندگی
– داستان پرماجرای زندگی ون گوگ، نقاش هلندی است. کتابی ارزشمند و
فوق‌العاده خواندنی از ایروینگ استون است که از سوی نشر نشانه در اختیار
علاقه مندان قرار داده شده است.
در
واقع این کتاب بیوگرافی ونسان ون‌‌گوگ در قالب داستانی کلاسیک است. تاکنون
هیچ هنرمندی به اندازه ون‌گوگ تحت تاثیر تمایل شدید خود به خلاقیت، چنین
بی‌رحمانه به پیش نتازیده و یا تا به این حد از سطحی‌ترین خوشی‌های زندگی
بشری محروم نگشته است. کت
شرح وضعیت: 
استر خواند و رفت جلو و جلو و جلو و کتاب را انداخت توی جوب و رفت. 
خوشهٔ پروین مقابل در ورودی ایستاده.
آنجلیکا مقابل در ورودی ایستاده.
پلوتو مقابل در ورودی ایستاده و کلید خواندن را از جبیش درآورده. 
اورانوس از پل مقدمه گذشت.
امروز پور نقاش نیومده و تی ای‌ شو فرستاده. بعد تی ایه ازمون پرسید ترم چندین؟ گفتیم ترم دو. بعد شروع کرد درس دادن.وسطای حرفش پرسید کیا میخوان آزمون دکترا شرکت کنن؟ بعد همه نگاش کردن. آخرش معلوم شد فک می کرده ما ارشدیم. بعدم همون درس دادنشو ادامه داد. اگه سطح علمی ترم دوی کارشناسی و ارشد فرقی ندارن بگین ما زحمتو کم کنیم.
Shirazart.blog.ir 
*" اتوماتیست ها "گروهی تشکیل شده است هفت نقاش تندرو سورئالیست کانادایی بود ،که در فاصله سالهای ۱۹۴۱ تا ۱۹۵۱ فعالیت می کردند. نقاشان این گروه تحت تاثیر سورئالیست ها بودند  و روش های هنر خود انگیخته را از آنها گرفتند .در سال ۱۹۴۶ اولین نمایشگاه این گروه در کانادا برگزار شد.
بازی Layers of Fear به صورت اول شخص دنبال می شود و گیمر را در عمارتی بزرگ
قرار می دهد. در طول داستان، گیمر در ظاهر یک نقاش ظاهر می شود که با خلق
آثار هنری مختلف، «به مبارزه با شیاطین درون و گذشته پر از گناه خود می
پردازد». یکی از مواردی که ما در ساخت بازی توجه زیادی به آن داشتیم،
طراحی‌های هنری بازی بود که به همین دلیل هم شاهد طراحی‌های بسیار زیبایی
در بازی هستیم. اکثر طراحان گرافیکی ما دارای مدارک بالای دانشگاهی در رشته
خود هستند و با بررسی نقاش
.
چند اصطلاح و فعل مرتبط:
رنگ روشن açıq rəng
رنگ rəng / boya
رنگ کردن (boya(maq
تغییر رنگ دادن (bozar(maq...اگه رو به تیرگی بره
Döşəkçə bozarıb تشکچه رنگش کدر شده
تغییر رنگ دادن (ağar(maq...اگه رو به سفیدی بره
Duvar ağarıb
دیوار سفید شده
رنگین‌کمان göy qurşağı
رنگارنگ alaş, ala bula,  alaca
نقاش(ساختمان) : boyayıcı
.
وقتی بخوایم بگیم یه چیزی خالص از یه رنگه یا خیلی پررنگ و غلیظ از یک رنگ خاص هستش دو حرف اول رنگ با یکی از حروف p s m ترکیب میکنیم و به قبل رنگ اضافه میکنیم مثلا:
Qa+p+qara: qapqara خیلی
قاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.
نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. نقاشی دارای سبک های مختلفی است که در این مطلب به معرفی سبک نقاشی رئالیسم می پردازیم :

سبک رئالیسمرئال یعنی واقعی و رئالیسم به معنی واقعی گری و حقی

چهارشنبه ...
 بدجور دلم هوای بهراد رو کرده بود. از وقتی کلاسشو انداخته بود پنجشنبه صبح، من دیگه ندیدمش.
قبلا عصر پنجشنبه سر کلاس میومد ولی برنامه ش تغییر کرد.
اینقدر امروز دلتنگش شده بودم که قصد کردم فردا صبح برم آموزشگاه تا بتونم ببینمش. چند هفته ای میشه ندیدمش.
ادامه مطلب
نقاشی فرایندی است که طی ان،رنگ روی سطحی مانند کاغذ و بوم،نقش ایجاد می کند و اثری خلق می شود. به فردی که این کار را انجام می دهد((نقاش))نام می گویند .نقاشی ها سبک های متنوعی دارند:مانندمدرنیسیم(نوگرایی))کوبیسم((حجم گری))و...سبک ها بیانگر نوع تفکر و علاقه،اندیشه و احساسات نقاش هستند.
با این مقدمه می خواهم بگویم،هر یک از ما در زندگی مانند نقاش عمل می کنیم.ما با قلم موی اعمال و رفتارمان،تابلوی زندگی خود را ترسیم می کنیم.این تابلو می تواند بیابانی خشک
بهترین نقاش ساختمان در تقاشی ساختمان
نقاش‌های ساختمانی همچون هزاران شغل دیگر در دنیا می‌توانند فرق‌های قابل توجهی با هم داشته باشند.
اگر از عامل مهم مهارت فاکتور بگیریم، چند نکته ریز دیگر می‌تواند یک نقاش ساختمانی را به عنوان یک چهره ممتاز در کارش نشان دهد! همیشه ابتکار به خرج دهید. شاید مشتری به شما طرح و رنگ ظاهر را برای دیوارهای مختلف ارائه کند. در اینجا خوب است شما هم پیشنهاداتی داشته باشید و براساس تجربه خود ترکیب‌های مختلف رنگ را ب
نقاشی فرایندی است که طی ان،رنگ روی سطحی مانند کاغذ و بوم،نقش ایجاد می کند و اثری خلق می شود. به فردی که این کار را انجام می دهد((نقاش))نام می گویند .نقاشی ها سبک های متنوعی دارند:مانندمدرنیسیم(نوگرایی))کوبیسم((حجم گری))و...سبک ها بیانگر نوع تفکر و علاقه،اندیشه و احساسات نقاش هستند.
با این مقدمه می خواهم بگویم،هر یک از ما در زندگی مانند نقاش عمل می کنیم.ما با قلم موی اعمال و رفتارمان،تابلوی زندگی خود را ترسیم می کنیم.این تابلو می تواند بیابانی خشک
«کشتن شوالیه دلیر» اثر هاروکی موراکامی.
یک نقاش پرتره، بعد از اینکه همسرش اونو ترک میکنه، در یه خونه‌ی کوهستانی که قبلا متعلق به نقاش معروفی به نام توموهیکو آمادا بوده، ساکن میشه. بعد از اینکه خیلی اتفاقی تابلوی «کشتن شوالیه دلیر» رو در اتاق زیر شیروانی خونه پیدا میکنه، اتفاقات عجیب و متفاوتی واسش رقم میخوره. با افراد جدید و عجیبی آشنا میشه و درگیر ماجراهای پیچیده‌ای میشه.
جلد اول کتاب به شدت جذاب بود. همون لحن و فضاسازی خاص موراکامی و پیچ
فاطمه نقاش است. حرفه‌ای نیست اما تا حدودی کارش خوب است. زمستان، بی هوا و بی مناسبت، تابلویی به من هدیه داد. دوستش داشتم. کوباندمش به دیوار اتاقم. اما هر بار که نگاهم به آن افتاد، پیش از دیدنِ طرح روی بوم، آن نوشته ای که پشت ِ بوم برایم نوشته بود در ذهنم نقش می‌بست. برایم کوتاه نوشته بود :
بیرق گلگون بهار، تو برافراشته باش...

حالا... بهار است. ولی ...از بهاران خبرم نیست ... 

پی‌نوشت : 
دوست داشتم یک تکه از شعر ابتهاج را، یک روز، از زبان تو

مانهوا : بانوی حرمسرا ژانر : تاریخی ، عاشقانه ، کمدی ، درامخلاصه : یی وی دختری از خانواده ای اشراف زاده به امپراطور برای همسری وی پیشنهاد میشه ولی امپراطور اونو رد میکنه یی وی از امپراطور کینه به دل می‌گیرد و برای دیدن چهره ی امپراطور با لباس مبدل و بعنوان نقاش وارد قصر می‌شود و...

مانهوا : بانوی حرمسرا ژانر : تاریخی ، عاشقانه ، کمدی ، درامخلاصه : یی وی دختری از خانواده ای اشراف زاده به امپراطور برای همسری وی پیشنهاد میشه ولی امپراطور اونو رد میکنه یی وی از امپراطور کینه به دل می‌گیرد و برای دیدن چهره ی امپراطور با لباس مبدل و بعنوان نقاش وارد قصر می‌شود و...
گاهی شنیدن توانایی های شخصی، آدمو نسبت به خودش مطمئن تر میکنه و انگیزه میده برای بهتر شدن و چقدر خوب بلدن بعضی افراد این کارو بکنن.مدیر صدام زد تا برم دفتر، شروع کرد به معرفی من به یکی از دوستانش.خانم پورابراهیم، مهندس کامپیوتر، نقاش ، صوت فوق العاده زیبایی هم دارن و و و ... واقعا ما با وجودش به چیزی نیاز نداریم .من لبخند میزدم از شنیدن این چیزها از زبون کسی که داره منو خارج از گود رصد میکنه...هرازچندگاهی منو صدا میزنه تا معرفیم کنه:)
  تو این روز های قرنطینه ای که همیشه خسته کننده و کسل کننده هست،این بار امروز،شاهد خلق یک هنری شدیم که روح و جسم مارو زنده کرد و حس تپش قلبمانون بیشتر کرد و دست و پاهامون از شدت هیجانی و شادی میلرزید.اون یه اثر هنری رو خلق کرد که در مورد عشقه و اسمش"بیاین عشق بورزیم"ئه.اسمش اثرش هم در واقع شعار اکسو بوده!کسی که ای اثرو خلق کرده،در واقع اون کسیه که با صدای بهشتی و آرامش بخشش،دل همه رو زنده کرده؛صدای اون،مثل صدای امواج دریا بزرگه.خود آهنگشم مثل ا
دیروز یک آروزی 15 ساله و شاید هم بیشترتر من به تحقق پیوست :)
وقتی کوچولو بودم و همه میگفتن میخواهی چی کاره بشی من میگفتم نقاش! بعد دست نوازشی رو سرم می کشیدن و میگفتن آخی!
بعدها به مدد خواهر و برادرای بزرگ تر و مثلا عاقل تر فهمیدم که شغل نقاشی اصلا خوب نیست.(چرا بچه های کوچک تر خانواده دستاویز بزرگ ترها میشن، چرا آخه)
بعد هر کی میپرسید میگفتم معلم! انگار بیشتر خوششون میومد و یه بارک الله هم نثارم می کردن.
اما من همیشه نقاشیم خوب بود و ته دلم می گفتم
بعد از مدتها هوس کردم یه چیزی بنویسم. 
یک ساله که درگیر کلاسهای فنی حرفه ای شدم واسه گرفتن مدرک مربیگری نقاش کودک. 
خوشبختانه دوره هاش تموم شد و همه رو قبول شدم. حالا باید دنبال کار باشم. اینم ان شاله جور شه.
ولی فعلا یدونه هنرجو بزرگسال گرفتم. واسه نقاشی بزرگسالان!! انتظارشو نداشتم ولی شد.
فعلا یک جلسه بیشتر آموزش ندادم.خداییش خیلی سخت بود. نمیدونم چیزی متوجه شد هنرجوم یا نه! 
ادامه مطلب
گربه زیر باران  -  ارنست همینگوی

تنها دو آمریکایی در هتل بودند. هیچ‌کدام از آدم‌هایی را که توی پلکان، در سر راه خود به اتاق‌شان یا موقع برگشتن از آن، می‌دیدند نمی‌شناختند. اتاق‌شان در طبقۀ دوم رو به دریا بود. اتاق در عین حال رو به باغ ملی و بنای یادبود جنگ قرار داشت. توی باغ ملی نخل‌های بلند و نیمکت‌های سبز دیده می‌شد. هوا که خوب بود همیشه یک نقاش با سه‌پایه‌اش در آنجا حضور داشت. نقاش‌ها از نحوه‌ای که نخل‌ها قد کشیده بودند و از رنگ‌ها
هر کس از انجام کاری که مطابق میل او باشد لذت می برد.نقاش ، کار با رنگ را دوست دارد. صنعتگر از دست هایش استفاده می کند . نویسنده هم مشتاق نوشتن است. کسانی که از استعدادهای کمتر مشخصی برخوردارند ، به شغل خاصی در تجارت و صنعت علاقه دارند.در هر کشوری اواع و اقسامی از حرفه ها ، شغل ها و صنایع مختلف وجود دارد.
ادامه مطلب
هر کس از انجام کاری که مطابق میل او باشد لذت می برد.نقاش ، کار با رنگ را دوست دارد. صنعتگر از دست هایش استفاده می کند . نویسنده هم مشتاق نوشتن است. کسانی که از استعدادهای کمتر مشخصی برخوردارند ، به شغل خاصی در تجارت و صنعت علاقه دارند.در هر کشوری اواع و اقسامی از حرفه ها ، شغل ها و صنایع مختلف وجود دارد.
ادامه مطلب
گفتمش نقاش را نقشی زند از زندگی  با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

بازم فصل زرد پاییز رسید.. سرد پاییز.. نسیم درد پاییز.. با خاطرات تلخش.. و فراموش نشدنی.. چقدر بده که یه سر
امپرسیونیست‌ها بر احساس آنیِ حاصل از تصویر شی بر شبکیه چشم تاکید کردند، و از این طریق به تعبیری تازه از دنیای مرئی دست یافتند. اینان، با نشاندن احساس بصری بر جای تصویر عینی، و با ثبت نمودهای گذرا به عوضِ باز نمایی چیزهای شناخته شده، نقاشی را به سمت تفسیر ذهنیِ نقشمایه - و در نتیجه، به سوی تقلیل اهمیت موضوع - سوق دادند. اینان، با تجزیه پدیده‌های نورانی و تبدیل نور سفید به عناصر متشکله‌ی رنگینش، در راه دستیابی به "استقلال" رنگ و شکل گام نهادند
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت. استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم.
شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت  ×  بزنند و غروب که برگشت دید که
ادامه مطلب
5 سالشه.. اسمش دلسا ست.
خیلی خوشگل نقاشی هاشو رنگ میکنه.. و خیلی هم شیرین زبونه.. لهجه ترکی داره با چشمای سبز آبی..
یه روز واسش نقاشی کشیدم که رنگ کنه.. یه کم بیسکوییت گذاشتم وسط که بخورن. 
یه نفس عمیق کشیدم.. دلسا یه نگاه به من کرد و با لهجه ترکیش گفت: خسته شدی؟.. یه کم استراحت کن!
- مرسی عزیزم که اینقدر مهربونی!
چند دقیقه بعد یدونه بیسکوییت برداشت و گاز زد. ولی نمیدونست اون تیکه دیگه ش رو کجا بذاره.
ادامه مطلب
* نقاش معروف زمان شاه عباس ( رضا عباسی) است ، که صاحب مکتب خاصی می باشد .اگر چه رضا عباسی مینیاتور کار هم بوده است ، اما شهرت او به دلیل پرتره ها و نقاشی های بزرگی است ، که با شباهت زیاد به مدل و طبیعت شکل گرفته اند. 
* رضا عباسی در ترسیم خطوط منحنی و طرح قوی و عمیق ، استاد است .استادی او به ویژه در نمایاندن موی سر و ریش جلب نظر می کند .از آثار او می توان تصاویر درویشان و جوانان و زائران را نام برد.
* در مینیاتورهای اوایل دوره ی صفوی ، عمامه ها دور کلاغ
قبلا که می خواستم چایی کیسه ای درست کنم، با یک تی بگ چندین چایی درست می کردم. از حق نگذریم تا پنج دفعه می شد چایی خورد باهاش. اونم چه چایی ای رسما ذغال
همیشه می گفتم چقدر این چایی ها به صرفه است که با یکیش می شه یک روز را گذراند

بعدها که فهمیدم بعضی از این نقاش های ساختمان هم خیلی تی بگ می خرند واقعا کنجکاو شدم که چرا تمام چایی های کیسه ای را اونا می خرند.

فهمیدم یک طیف وسیعی از رنگ ها را با همین تی بگ ها پوشش می دهند.

آزاد شو از بند خویش، زنجیر را باور نکن
اکنون زمان زندگیست، تاخیر را باور نکنحرف از هیاهو کم بزن، از آشتی ها دم بزناز دشمنی پرهیز کـن، شمشیر را باور نکـنخود را ضعیف و کم ندان، تنها در این عالم ندانتو شـــاهکـار خلــقتی، تحــــقیر را بــاور نکـــنبر روی بوم زندگی، هر چیز می خواهی بکشزیبا و زشتش پای توست، تقــدیر را باور نکــنتصویر اگر زیبا نبود، نقاش خوبی نیستیاز نو دوباره رســم کن، تصویر را باور نکنخالق تو را شاد آفرید، آزاد آزاد آفریدپر
نرده ها به منظور حفاظت از سقوط از روی پله ها و همچنین به عنوان کمک کننده در بالا رفتن از پله ها مورد استفاده قرار می گیرند.
نرده ها مدلهای زیادی دارند که بصورت مختصر توضیحاتی درباره آن بیان می گردد:
نرده چوبی متداولترین نوع نرده در پله گرد است زیرا گرمای خاصی به دکوراسیون داخلی منرل می دهد ولی در نهایت سلیقه کارفرما در انتخاب نرده مهم است. نرده های چوبی از پایه های چوبی خراطی شده و پایه های cnc اجرا می گردد. نرده های مدرن چوبی ترکیبی از چوب و فلز
گفتمش نقاش را نقشی زند از زندگی  با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

بازم فصل زرد پاییز رسید.. سرد پاییز.. نسیم درد پاییز.. با خاطرات تلخش.. و فراموش نشدنی.. چقدر بده که یه سر
نقاشی ساختمان در تهران
در این مقاله درباره موضوع نقاشی ساختمان در تهران بحث می کنیم پس ادامه این مقاله را از دست ندهید.
باتوجه به این که نقاشی ساختمان یکی از بهترین راه ها جهت تغییر دکوراسیون داخلی وفضای خارجی ساختمان به شمار می آید،  به همین جهت بسیاری از افراد به خصوص در شهرهای بزرگ همچون تهران برای تر و تازه کردن ساختمان خود اقدام به نقاشی نمودن آن می کنند . نقاشی ساختمان در تهران معمولا توسط افراد ماهر انجام می گیرد که بسیاری از آن ها دا
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت. استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم.
شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت  ×  بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد.
ادامه مطلب
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
زندگی توی دنیای خاکستری، سیاه، سپید.
عابران سر به زیر، صورت های بی لبخند، سرد، جای زخمی زیر شقیقه ها، خط روی پیشانی، شانه ها کمی بالا، دستهای آویزان.
صدای پا، گاهی صدای پچ پچ و زمزمه ای میان سایه ها.
فراموشی تمام واژه ها، تعریف تازه‌ای: برابری برای برده ها.
جای زخم اخبار توی گوش و رد یک عصای زیر دست و پا، نگاه توأم با عبور بی تفاوت از کنار سال‌خورده ای که دست گذاشته روی دیوار و زانو بر زمین.
نقش یک نقاش برای طرح ایده ای که یادبود رنگ های زنده اس
برای شروع هر کاری باید نکاتی را مد نظر داشت در شروع اجرای نقاشی ساختمان شهریارنیز باید به نکاتی توجه نمود

1-      در صورتی که محل مورد نظر دارای اسباب و اثاثیه می باشد باید این لوازم در محلی مناسب گردآوری شده و روی آنها یک کاور پلاستیکی کشید . این از وظایف نقاش می باشد .

2-      در صورتی که دیوار از قرنیزهای زیبا برخوردار است که قصد رنگ نکردن آن را ندارید باید بر روی آنها چسب زده شود . این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

3-      در صورتی که سطح
برای شروع هر کاری باید نکاتی را مد نظر داشت در شروع اجرای نقاشی ساختمان نیز باید به نکاتی توجه نمود

1-      در صورتی که محل مورد نظر دارای اسباب و اثاثیه می باشد باید این لوازم در محلی مناسب گردآوری شده و روی آنها یک کاور پلاستیکی کشید . این از وظایف نقاش می باشد .

2-      در صورتی که دیوار از قرنیزهای زیبا برخوردار است که قصد رنگ نکردن آن را ندارید باید بر روی آنها چسب زده شود . این کار نیز از وظایف نقاش می باشد .

3-      در صورتی که سطح کف ارز
نقاشی ساختمان.نقاش ساختمان.
رنگ روغنی ،پلاستیک،اکریلیک رنگ بی بووقابل شستشو.رنگ آمیزی نمای ساختمان واستخر.
کاغذ دیواری نصب همراه بازیرسازی.
مولتی کالر.گینتگس.،گچبری.انجام کلیه کارهای عمده وخورده کاری.پذیرفت میشود.باکیفیت عالی وقیمت مناسب.زیبایی خانه ای خود رابه مابسپاریدبایک بارامتحان مشتری دایمی ماخواهیدشد.با کادری مجرب.وخوش اخلاق
امروز زادروز سهراب سپهری سراینده نامدار معاصر ایرانی است 
سهراب سپهری (۱۵ مهر ۱۳۰۷ کاشان – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. او از مهم‌ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان‌های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده‌اند.
برای خواندن دانستنی های بیشتر و تماشای ویدئو به دنباله نوشته سر بزنید 
ادامه مطلب
مولتی کالر.گینتگس.،گچبری.انجام کلیه کارهای عمده وخورده کاری.پذیرفت میشود.باکیفیت عالی وقیمت مناسب.زیبایی خانه ای خود رابه مابسپاریدبایک بارامتحان مشتری دایمی ماخواهیدشد.با کادری مجرب.وخوش اخلاق

فکر نمی کردم به تهران برگردم،گاهی اون طوری که
فکر می کنیم ،نمیشه،ساعت چهار صبح بود و کیفم به دست آقای راننده تو صندوق عقب ماشین،جا
گرفت،خیابون های اول صبح رو دوست دارم،شهر خالی بدون آدم،بدون خستگی،اول صبح وقتیه
که هنوز قصه ها شروع نشدن،هنوز خط دلخوری ها نوشته نشده،هنوز صدای فریاد اعتراض ها
بلند نشده،ساکت و سرد بدون هیچ لکی،اول صبح، روز قبل رو شسته و تموم کرده ،برگه
های کتاب رو ورق زده بدون اینکه براش قصه های دیروز محلی از اعراب داشته باشن
نوشتن یا هنر نویسندگی هم اغلب مانند بسیاری از رشته های هنری و صنعتی دیگر نیاز به ممارست و تمرین دارد. هیچ نقاش، نویسنده و یا فوتبالیستی تنها فقط با خواندن کتاب هایی که درباره این رشته ها نوشته شده است متخصص و صاحب نظر ماهری نشده است کار نوشتن و قلم فرسایی نیز این چنین است تنها با مطالعه کتب «اصول نگارش» و «آداب و فنون نویسندگی» فرصت نویسنده شدن برای شخص فراهم نمیشود. از این رو باید تا آنجا که امکان دارد درست و مرتب بنویسید و با نقد دیگران نگا
فقط یک بار حس کردم یک نفر درکم کرد ...تازه با ربه‌کا بهم زده بودم و حالم خیلی بد بودتوی کافه نشسته بودم که دختر پیشخدمت به من گفت چقدر بهم ریخته‌ام ...ماجرای دعوای با ربه‌کا و جدا شدنمان را برایش تعریف کردم ...و او در جواب به من نگفت همه درد دارندنگفت باید شرمنده باشم که چنین چیزی اذیتم می کندنگفت جنبه ی مثبت زندگی را ببین، نگفت که تقصیر خودم استبحث مارکوس ، نقاش فلج سر کوچه آگوستین را پیش نکشیدفقط چهره اش را در هم کشید و گفت « آخ... »همینانگار خو
هیچ وقت نمی‌ شنوید ورزشکاری در حادثه‌ ای فجیع، حس بویایی‌ اش را از دست بدهد. اگر کائنات تصمیم بگیرد درسی دردناک به ما انسان‌ ها بدهد، که البته این درس هم به هیچ درد زندگی آینده‌ مان نخورد، مثل روز روشن است که ورزشکار باید پایش را از دست بدهد، فیلسوف عقلش، نقاش چشمش، آهنگساز گوشش و آشپز زبانش را. درس من؟ من آزادی‌ ام را از دست دادم و اسیر زندانی عجیب شدم که نیرنگ آمیزترین تنبیهش، سوای این که عادتم بدهد هیچ چیز در جیبم نداشته باشم و مثل سگی ب
برای یکشنبه آینده وقت مشاوره گرفتم.
هم اون هم خودم خیلی عجله داشتیم که زودتر جور بشه ولی اون سه شنبه نمیتونست بیاد و افتاد هفته بعد. از این که عجله رو توش میبینم خوشم میاد. معمولا با آدمای خون سرد مثل خودم برخورد میکردم همیشه.
+هنوز برام عجیبه. چرا آدم باید تو خواستگاری انقدر درباره مقالات چاپ شده و مفاخرش حرف بزنه:/ و بدتر اینکه چرا باید بپرسه شما چند تا مقاله دارید؟ 
ذهن رشته های مهندسی انگار خط کشی شده س!! واقعا اکثرا ی مدل خاصی ان!
ول بده بابا
قابل توجه شهرداریهانوشته شده توسط:نقاش? ساختمان در استان شهر?ار و استان کرجفعالیت های عمرانی معابرقابل توجه شهرداریها
اجرای طرحهای عمرانی و مشارکت در زمینه مرمت و بازسازی معابر شهری از جمله خدمات گروه تزئیناتی استاد نقاش در شهر?ار و کرج می باشد. به برخی از موضوعات این بخش در ادامه توجه فرمایید:
فعالیت های عمرانی معابر1- بازسازی و رنگ آمیزی معابرشهری ( رنگ آمیزی جداول – پل ها – مانع ها – ترانس ها – نرده ها و غیره ... .)2.پیمانکاری و رنگ آمیزی در

سهراب سپهری (۱۵ یا ۱۴ مهر ۱۳۰۷ قم – ۱ اردیبهشت ۱۳۵۹ تهران) شاعر، نویسنده و نقاش اهل ایران بود. او از مهم ترین شاعران معاصر ایران است و شعرهایش به زبان های بسیاری از جمله انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و ایتالیایی ترجمه شده است.
ادامه مطلب

عاشقانه ای آرام و کلاسیک...این داستان خیلی لطیف و ملیحهیه ظرافت خاصی دارهبه اندازه ی لطافت و ظرافت دونه های سفید مراورید اصل...قلم نرم و روح نواز نویسنده ش زمان رو ازتون میگیره؛ طوری که نمیشه کتاب رو رها کرد! :)داستان در هلند و بر اساس تابلویی به همین اسم که وارمر نقاش هلندی کشیده روایت میشه؛ که در واقع میشه گفت بخشی از سرنوشت وارمره!──── ♡ ────نام کتاب: دختری با گوشواره مروارید✒نام نویسنده: تریسی شوالیهنام مترجم: طاهره صدیقیاننام انتش
سلام سلام 
عرض کنم خدمتتون که یه وقت با خودتون نگید باز رفتم که رفتم :-) 
از شنبه ی بعد از عاشورا بود که ازدحامی خرابکار (بنا و نقاش و گچ کار) ریختن تو خونه مون و هنوز از خونه مون بیرون نرفتن. کاری که قرار بوده نهایت هفت روزه تموم شه هنوز تموم نشده. 
منم اوایلش که قابل تحمل تر بود موندم خونه ی خودمون ولی کم کم با اضافه شدن بوی رنگ و تینر دیگه دیدم باید کوله بارم رو جمع کنم تیپاکس شم منزل باباحاجی :-) 
هاااااا یه خبر اینکه خط تلفن ثابت خونه مون طی چند

از محدودیت‌ها و شکست‌های زندگی‌ات نترس!مطمئن باش هر شکستی، مقدمه‌ی پیروزیِ تو، و هر محدودیتی، پُلی‌ برای ارتقای دنیای توست.
- ساموئل مورس، پیام بیماری همسرش را دریافت کرد؛ اما به قدری دیر که وقتی به بالین او رسید که از دنیا رفته بود. این نقاش و مخترع آمریکایی، از روند کُند انتقال پیام، به شدت خشمگین شده‌بود؛ او کمی بعد از این واقعه، تلگراف را اختراع کرد!
- جان کوم، نتوانست از آمریکا با پدرش در اوکراین تماس بگیرد چون استطاعت مالی آن را ند
این بار نوبت من شد که واسش یه طرح شابلون بکشم. باید با شابلون پرنده یه طرح میزدم.
مدلهایی که کشیده بودم رو باز کردم و یکی رو انتخاب کردم. یه پرنده روی یه گنبد. حس خوبی داشت.
وقتی مدل رو به لیلا نشون داده بودم یاد کارتون کلاغی افتاد که روی گنبدها میچرخید و پرهاشو نقاشی میکرد!
اتفاقا منم به یادش افتاده بودم.
خلاصه دفتر نقاشیه امیرحسین رو کشیدم جلوم و شروع کردم. 
اولین گنبد رو که کشیدم گفت:  خاله! این چیه؟
- چی چیه خاله؟
به یکی از گنبدها اشاره کرد: ای
برای شروع هر کاری باید نکاتی را مد نظر داشت در شروع اجرای نقاشی ساختمان نیز باید به نکاتی توجه نمود

3-      در صورتی که سطح کف ارز
ما نباید فقط دراینجا متوقف شویم بعد ازآن به جایی میرسیم که بسمت الهام درونیمان میرویم وخلق میکنیم درد جدایی باعث خلق هنری جدید میشود که هیچکس به خود ندیده.چه نابودشدن عشقهایی که هنرهای عظیمی خلق کردند برای همین آفریدن هم نیاز به نابودی داردتا تخیلات ورویاها جان بگیرند.تابلویی که تکه ای از وجود یک نقاش است همان خلق چیزی جدید به جای از دست رفتگی تکه ای از وجودش است که به صورت تابلویی نمود پیدا کرده که گاهی بی احترامی به اثر یک هنرمند بی احتر
سلام
دوستان خانه ما برای ما مهم است و باید هم اینگونه باشد چون
محل زندگی ما است و ما در خانه باید راحت و ارام باشیم وقتی
از سر کار به خانه برمی گردیم اگر منزلمان زیبا باشد هنگام ورود به خانه با
دیدن زبایی ها و تمیزی ها حالمان خوب می شود و انژی میگیریم و این بسیار زیباست .
دوستان یکی از راه های تمیز نگاه داشتن خانه و زیبایی منزل
می تواند نقاشی ساختمان باشد چرا که خانه روحی تازه خواهد
گرفت و خانه نو و نوار خواهد شد البته باید از نقاش ساختمان خوب و
وردپرس 
وردپرس برای وب سایتها و وبلاگهای شخصی، شرکت های کوچیک و اشخاصی که دانش فنی پاره ای دارا‌هستند و تمایلی هم به یادگیری مهارتهای برنامه نویسی ندارند مناسبه . تعداد تم ها و افزونه های رایگان وردپرس از سایر سیستم های رئیس محتوا بیشتره . اولیه به عنوان ابزار بلاگ نویسی بسط پیدا کرد ولی الآن عموما برای ایجاد وب سایتهای پیچیده بکار میره . اگه بخواهید کدنویسی و هک انجام بدید، وردپرس چه بسا از برنامه نویس های فعال هم براتون بهتره . 
سئو در مشه

مینویسم و پاک میکنم...
یاد یکی از خاطره های ابوالفضل کاظمی افتادم توی کوچه نقاش ها... یاد یکی دیگر از خاطره های همدانی توی مهتاب خین شاید...

+جمع شده بودند بروند بگویند یا ما یا او، پروپاگاندا راه انداخته بود و مظلوم نمایی، مجبور شده بود بهشان بگوید: بروید هر چه گفت، گوش کنید. بینشان اختلاف افتاده بود، یک عده رفتند و پشت سرشان را هم نگاه نکردند. عده ای دیگر ماندند که رفیق نیمه راه نباشند و سوخته بودند. بعضی هایشان از خدا طلب مرگ کرده بودند و به
در سخت ترین شرایط ؛ کِه بود و نبودش ؛ دیدن و ندیدنش ؛ خندیدن و نخندیدنش ؛ داشت اذیت می کرد.تصمیم گرفتم که او را ترک کنم و دیگه کمتر ببینمش و دیگه کمتر بهش فکر کنم؛ که بود و نبودش برایم تفاوتی نداشته باشد.ولی هر چه قدر کمتر  نگاه می کردم بیشتر  فکر می کردم.هر چه کمتر  فکر می کردم  بیشتر  نگاه می کردم.
یک روز به خودم گفتم:میرم بهش می گم .نهایتش میگه نه یا میگه چرت نگو.دیوونه ؛ دیگه انقدر که سختی نداره.بعد به خودم گفتم :خب اگه بهش بگم؛  هم خودشو اذیت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاع رسانی دارو مهر ۹۹